606 682 695
Pon – Pt: 7:30–15:30 lub ustalane indywidualnie
bastion@bastion.pl

Ekskluzywne sejfy na zamówienie

Sejfy exclusive

HOME / SEJFY EXCLUSIVE

Dobierając dla Państwa luksusowe sejfy na zmówienie, na pierwszym miejscu stawiamy oczywiście bezpieczeństwo przechowywanych w nich precjozów, lecz równie ważna jest dla nas satysfakcja klientów związana z personalizowanym wyglądem sejfów, dostosowanym do Państwa najbardziej oryginalnych pragnień. Dlatego też łączymy ognioodporną i antywłamaniową niezawodność atestowanych sejfów wraz z wieloletnim doświadczeniem w kreowaniu praktycznych i artystycznych wykończeń Państwa zamówień, tak, by nasze sejfy spełniały każdą wymarzoną potrzebę i najdokładniejsze wytyczne dotyczące wyglądu.

Tworzymy oryginalne i ekskluzywne sejfy, których wygląd zewnętrzny jak i wykończenie wnętrza są wykonane na indywidualne zamówienie, gdyż jesteśmy świadomi, że każdy klient jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowe są jego potrzeby. Jesteśmy po to by spełniać Państwa życzenia i dawać komfort bezpieczeństwa gwarantowany jakością naszych wyrobów.

Sejfy na zamówienie do ekskluzywnych wnętrz

Pragniemy, by nasze sejfy idealnie wpasowały się w dedykowane dla nich wnętrza i przestrzenie, dlatego oferujemy pełną gamę przeróżnych wykończeń zewnętrznych naszych produktów. Niezależnie od tego, czy posiadają państwo nowoczesne i eklektyczne upodobania, czy przeznaczyli miejsce na swoje zamówienie w klasycznym, ciepło urządzonym gabinecie, dostosujemy się do każdego charakteru i klimatu, który Państwo zaproponują.

Mogą Państwo zdecydować się na sejf lakierowany i wybierać spośród niezwykle szerokiej palety kolorystycznej oraz dobrać dowolne wykończenie lakieru. Proponujemy lakiery matowe, tzw. fortepianowe z połyskiem lub typu metalik bądź perła. Dużym zainteresowaniem cieszy się ostatnio polerowana stal.

Sejfy oczywiście wykonane są z metalu, lecz w naszej ofercie sejfów exclusive znajdą Państwo propozycje luksusowych wykończeń takich jak obszycie skórą czy alkantarą, lub oklejenie egzotycznym drewnem. Wszystko po to by zapewnić najwyższą jakość wykonania i móc dogodzić Państwu w każdym stopniu.

Detale, które tworzą luksusowe sejfy

Jako, że wygoda i bezpieczeństwo są kluczowymi cechami naszych produktów, pomagamy Państwu w doborze niezawodnych zamków, spójnych z wymarzonym designem. Możemy wybierać spośród zamków kluczowych, szyfrowych mechanicznych oraz różnych rodzajów zamków elektronicznych.

Kolejnym detalem składającym się na unikatowość oraz stylowość personalizowanych sejfów są zastosowane okucia. Zdobne i finezyjne klamki, wykończenia zawiasów, szyldy kluczy, czy obudowy klawiatur zamków elektronicznych- wszystko to nasz klient może dobrać tak, by sejf wykonywany dla niego na zamówienie był spójny z jego charakterem i pasował jak dobrze skrojony garnitur szyty na miarę.

Wykończenia chromowane? Złocone? Wszystko zależy od Państwa fantazji.

Wnętrza ekskluzywnych sejfów – z pasją i dla pasji

Wnętrza naszych sejfów wykonywanych na zamówienie klienci przeznaczają na swoje najskrytsze tajemnice i największe pasje. Wychodząc im naprzeciw oferujemy zabudowy dla każdego rodzaju przechowywanych sekretów. Wyposażymy zamówiony przez Państwa sejf w rotomaty na kolekcję zegarków, szuflady z przegródkami na drogocenną biżuterię i pamiątki rodowe, humidory na cygara oczekujące na właściwą okazję czy szuflady pod skrzętnie zbierane numizmaty. Państwo mają pasję, my mamy dla niej dedykowane wnętrze.

Zabudowy tak samo jak wykończenie sejfów z zewnątrz mogą być wykonane z drewna czy obszyte skórą lub alcantarą. Wyszywamy dla Państwa również zamawiane wzory, takie jak np. herby rodowe, czy wykonujemy intarsję np. z logo firmy.

Sejfy personalizowane – niepowtarzalne sejfy do oryginalnych wnetrz

Prestiż i ekskluzywność sejfów opuszczających naszą manufakturę polega na ich niepowtarzalności i dopasowaniu pod klienta. Dzięki zaufaniu, którym nas Państwo obdarzają oraz szczegółowym informacjom dotyczącym przeznaczenia zamawianego sejfu, jesteśmy w stanie już od tylu lat tworzyć dla Państwa personalizowane sejfy dopełniające każde marzenie o luksusie.