606 682 695
Pon – Pt: 7:30–15:30 lub ustalane indywidualnie
bastion@bastion.pl

Szafy i meble metalowe – informacje

Szafy i meble metalowe

HOME / OFERTA SZAF I MEBLI METALOWYCH / SZAFY I MEBLE METALOWE

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura są szafy metalowe. Posiadamy w naszej ofercie szereg szaf wyprodukowanych z zachowaniem najwyższej jakości materiałów oraz wykonania. Znajdą u nas Państwo szafy o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa. Pośród wielu innych, szczególnie polecamy Państwu następujące modele: szafy do kancelarii tajnych, szafy na broń, szafy na plany oraz szafy ubraniowe (BHP). Sprzedajemy również szafy kartotekowe, które przydadzą się w organizacji akt o różnorodnym charakterze. Nasza szeroka oferta gwarantuje Państwu szansę odnalezienia idealnej szafy metalowej, która będzie odpowiadała nawet najwyższym wymaganiom użytkownika.
Funkcjonalne i pojemne szafy metalowe przystosowane do przechowywania dokumentacji gwarantują jak najlepszą organizację przestrzeni. Doskonale mieszczą się w nich dokumenty w formatach A4, A5 oraz innych. Nasze produkty spełniają wymagania stawiane urządzeniom służącym do przechowywania dokumentów niejawnych, o ustalonym stopniu tajności. Kryteria określone zostały w zarządzeniu 57 i 58 Ministerstwa Obrony Narodowej oraz rozporządzeniu Rady Ministrów z 1 czerwca 2010 r. w sprawie organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych.

Funkcjonalna przestrzeń do przechowywania

Oferowane przez nas szafy do kancelarii tajnych wyposażone są w atestowane zamki, odpowiednie do danej klasy szafy. Jak większość szaf z naszej oferty, posiadają regulowane półki, co pozwala dodatkowo zarządzać przestrzenią, indywidualnie ją dostosowując. Produkty podzielone są na trzy klasy:
klasa A – szafy służące do przechowywania dokumentów objętych klauzulą „poufne”
klasa B – szafy służące do przechowywania dokumentów objętych klauzulą „tajne”
klasa C – szafy służące do przechowywania dokumentów objętych klauzulą „ściśle tajne”
W szerokiej ofercie szaf metalowych znajdują się również szafy na plany służące do przechowywania map, planów, dokumentacji technicznych, itp.. Szafy te przygotowane zostały do przechowywania dokumentów w formatach A-0, A-1, B-1 oraz A-3.

Szafy metalowe

Odpowiednio przystosowane szafy metalowe potrzebne są również przy przechowywaniu broni palnej. Każdy właściciel zobligowany jest do posiadania sejfu / szafy spełniającego wymagania stawiane w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3.04.2000 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji (Dz. U. z dnia 12 kwietnia 2000 r.).

W odpowiedzi na tak istotne przepisy posiadamy ofertę szaf metalowych służących do przechowywania broni. Zastosowanie jednej z takich szaf uchroni użytkownika przed dodatkowymi wydatkami. Zgodnie z wytycznymi MSWiA, każdy posiadacz broni palnej w przypadku braku omawianej szafy zobowiązany jest do zabezpieczenia okien na parterze oraz ostatnim piętrze budynku. System zabezpieczeń powinien wówczas opierać się o rolety antywłamaniowe, kraty czy inne elementy ochronne. Samo pomieszczenie, w którym przechowywana jest broń, powinno być dodatkowo zamykane drzwiami antywłamaniowymi. Taki system zabezpieczeń wymaga odpowiedniego zaplanowania i jest już poważną inwestycją, na którą nie wszyscy są przygotowani. Przechowywanie broni palnej i amunicji w odpowiedniej do tego celu szafie stanowi wówczas ekonomiczną alternatywę zapewniającą wysoki poziom ochrony mienia.

Nasza oferta szaf metalowych zawiera również szafy do przechowywania ubrań pracowniczych ( wiąże się to z bezpieczeństwem i higieną pracy ). Do ich produkcji wykorzystywana jest blacha o grubości od 0,6 mm do 1 mm. Stanowią one niezbędne wyposażenie każdego zakładu produkcyjnego. W każdej z takich szafek znajdują się wieszaki boczne, drążek do wieszania ubrań oraz pojemna półka. Tak zaplanowane i wyposażone szafy zapewniają prostotę oraz komfort użytkowania. Możliwe jest uzupełnienie wyprodukowanej szafy o zamek w systemie Master Key.
Posiadamy ofertę szaf metalowych wielu typów i służących do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów czy dokumentów. Zaufali nam już Klienci pochodzący nie tylko z Polski, ale również innych krajów europejskich. Nasze zaangażowanie, bogate doświadczenie oraz profesjonalizm pozwalają nam owocnie współpracować z naszymi Klientami. Wartościami nadrzędnymi są dla nas: satysfakcja Klientów, jak najwyższy poziom świadczonych usług oraz bezpieczeństwo wszelkich przedmiotów których bezpieczeństwo zawierzyli nam nasi Klienci. Z tego powodu staramy się cały czas rozwijać nasze umiejętności i bezustannie podnosić kompetencje w zakresie ochrony wartościowych rzeczy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szaf metalowych zamieszczoną na stronie internetowej. Jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanej szafy lub sejfu, polecamy kontakt z firmą w celu ustalenia indywidualnych preferencji oraz warunków współpracy. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania do zabezpieczenia posiadanych przez Państwa cennych przedmiotów.