606 682 695
Pon – Pt: 7:30–15:30 lub ustalane indywidualnie
bastion@bastion.pl

O nas

O nas

HOME / O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1991 roku. Nasz główny profil działalności to sprzedaż oraz usługi w zakresie zabezpieczeń mechanicznych takich jak sejfy, kasy pancerne, sejfy do przechowywania nośników magnetycznych, szafy do kancelarii tajnych, szafki kartotekowe itp.

Sejfy na nośniki magnetyczne

W ostatnim okresie czasu w związku z ogromnym postępem w zakresie informatyzacji firm oraz instytucji, zaistniała potrzeba wprowadzenia na rynek sejfów do przechowywania danych komputerowych, które są zapisywane na wszelkich dostępnych nośnikach informacji.
W czasach, kiedy internet staje się narzędziem niezbędnym do pracy, a wszelkie informacje oraz dane podlegające archiwizacji zapisywane są na nośnikach magnetycznych ( np: taśmach steamera ), koniecznym wydaje się ich odpowiednie zabezpieczenie między innymi przed wysoką temperaturą (ogień), wilgocią (powódź, zalanie), sabotażem (rozmagnesowanie), kradzieżą lub podobnymi zdarzeniami.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w dziale Sejfy na nośniki magnetyczne.

Sejfy używane

Ponadto oferujemy duży wybór sejfów i kas pancernych będących egzemplarzami powystawowymi bądź poleasingowymi. Sejfy te przechodzą przegląd techniczny i jeśli to konieczne są lakierowane tak, aby nie odbiegały od wyrobów fabrycznie nowych. Wszystkie oferowane przez nas sejfy posiadają gwarancję oraz zapewniamy ich transport na terenie kraju. Aktualną ofertę prezentujemy w dziale Sejfy używane są to głównie sejfy ognioodporne, na nośniki magnetyczne oraz kasy pancerne.

Sejfy zabytkowe

Zajmujemy się również renowacją i sprzedażą zabytkowych sejfów. Są to najczęściej dzieła niemieckich, włoskich, francuskich i austriackich mistrzów tego fachu, które po przeprowadzeniu przez nas prac renowacyjnych i konserwatorskich nabierają dawnego blasku. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce która w sposób profesjonalny jest w stanie odnowić nawet najbardziej zniszczone zabytkowe sejfy.
Możliwy jest więc u nas zarówno zakup posiadanych przez nas antycznych sejfów jak i zlecenie wykonania renowacji wyrobu będącego własnością Klienta.
Tematyce tej poświęciliśmy dział Sejfy zabytkowe.