606 682 695
Pon – Pt: 7:30–15:30 lub ustalane indywidualnie
bastion@bastion.pl

Sejfy używane

Sejfy używane

HOME / SEJFY UŻYWANE

Sejfy są wyrobami bardzo trwałymi. Jeśli są odpowiednio serwisowane – mogą służyć latami. Ponieważ zakup fabrycznie nowego sejfu wiąże się często z koniecznością poniesienia dużych wydatków – ciekawą alternatywą są sejfy używane, powystawowe, poleasingowe. Używany sejf po rzetelnym przeglądzie technicznym i wymianie zamków nie odbiega poziomem bezpieczeństwa od nowego sejfu. Można więc pogodzić wysoką jakość produktu z rozsądną ceną.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów od ponad 20 lat mamy w swojej ofercie używane sejfy i kasy pancerne. Sejfy takie skupujemy, przyjmujemy do sprzedaży komisowej lub w rozliczeniu przy zakupie nowych.
W celu zapewnienia pewności zakupu wszystkie przedstawione tu wyroby zostały przez nas dokładnie sprawdzone, dlatego też udzielamy na nie 12 miesięcznej gwarancji. Sejfy oferowane przez nas nie różnią się praktycznie niczym od nowych wyrobów. Wymieniamy w nich zamki, często odnawiamy powłokę lakierniczą, serwisowany jest również mechanizm ryglujący.
Przedstawiamy tutaj aktualną ofertę używanych sejfów i kas pancernych. Wszystkie prezentowane na niej produkty posiadają „real photo”, czyli jest to fotograficzne odzwierciedlenie rzeczywistego stanu i wyglądu wyrobów. Jeżeli nie znajdą Państwo tutaj sejfu jaki Państwa interesuje – prosimy o kontakt. Mamy informację o sejfach które są już w drodze do nas, bądź możemy wyszukać potrzebny sejf na zamówienie. Ceny wszystkich sejfów obejmują koszty pakowania oraz wysyłki na terenie kraju. Korzystamy z usług firmy spedycyjnej (samochód z windą oraz wózek „paleciak „).
!!! Uwaga !!!: firma spedycyjna nie wnosi sejfów po schodach i nie zdejmuje ich z palety. Takie usługi świadczy nasza firma, wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia i dodatkowej opłaty.

Dowiedz się więcej