606 682 695
Pon – Pt: 7:30–15:30 lub ustalane indywidualnie
bastion@bastion.pl

SZAFA NA BROŃ

Szafa na broń

HOME / SZAFA NA BROŃ

Przechowywanie broni i amunicji wymaga zastosowania szczególnych środków bezpieczeństwa. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku jest specjalistyczny

sejf na broń

Niezależnie bowiem od rodzaju broni i charakteru sytuacji, w których jest używana, nie należy dopuścić do tego, aby mogła dostać się w niepowołane ręce. Ze specjalnie przystosowanych skrytek korzystają służby mundurowe i osoby prowadzące strzelnice, ale także prywatni odbiorcy. Szafa dostosowana do ochrony broni jest również doskonałym zabezpieczeniem dla innych wartościowych przedmiotów. Co ważne, użytkownicy posiadający już dobrej jakości sejf, nie zawsze muszą stanąć przed koniecznością zakupu kolejnej skrytki. Wystarczy jedynie sprawdzić, czy nabyty wcześniej sejf spełnia kryteria określone w normie bezpieczeństwa dotyczącej przechowywania broni.

Szafa na broń

musi spełnić wymagania postawione w normie PN-EN 14450. Określa ona zakres zabezpieczeń miejsc służących do przechowywania broni i amunicji. Skrytki przeznaczone do tego celu określane są jako pojemniki bezpieczne, ich parametry muszą świadczyć o spełnieniu wymogów co najmniej klasy S1. Specjalna konstrukcja szaf do przechowywania broni utrudnia mechaniczne uszkodzenie ścian i tym samym dostanie się do środka osób niepowołanych. Warto zdecydować się na sejf ognioodporny w celu ograniczenia ryzyka i dodatkowego zabezpieczenia przechowywanej amunicji. Tak przystosowana skrytka będzie najlepszą ochroną dla cennej broni.

Szafa na broń – więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w dziale Szafy na broń