606 682 695
Pon – Pt: 7:30–15:30 lub ustalane indywidualnie
bastion@bastion.pl

Awaryjne otwieranie sejfów

Awaryjne otwieranie sejfów

HOME / AWARYJNE OTWIERANIE SEJFÓW

AWARYJNE OTWIERANIE SEJFÓW

Awaryjne otwieranie sejfu to wbrew pozorom często świadczona usługa. Użytkownicy przechowują w tak zabezpieczonych skrytkach swoje najdroższe i najważniejsze przedmioty. Problem pojawia się, gdy nie mają do nich dostępu nie tylko osoby niepowołane, ale również sam właściciel…
Zagubienie klucza lub kodu dostępu do sejfu może przysporzyć jego użytkownikom wielu zmartwień. Przy tak wysokim poziomie zabezpieczeń skrytek nie da się ich bowiem otworzyć samodzielnie. Na szczęście, przy zastosowaniu odpowiednich procedur dla każdego problemu można znaleźć rozwiązanie. W tym przypadku najlepszym wyjściem jest awaryjne otwieranie sejfu wykonane przez profesjonalną i odpowiednio przygotowaną firmę.

Awaryjne otwieranie sejfu

Usługa awaryjnego otwierania sejfu przeprowadzana jest szybko i bezpiecznie. Znajdujące się w środku mienie pozostaje nienaruszone, nie występuje również ryzyko uszkodzenia ścian lub powłoki skrytki. Celem usługi jest jak najszybsze przywrócenie sejfu do jego zwykłych możliwości użytkowych. W ramach usługi możliwe jest dorobienie zgubionych kluczy lub montaż fabrycznie nowego zamka.

Dowiedz się więcej