Pon – Pt: 7:30–15:30 lub ustalane indywidualnie

606 682 695

facebook_page_plugin
 

Sejfy


Sejfy i różnego typu kasy pancerne są zabezpieczeniem stosowanym już od wielu lat. Pierwsze skrzynie mające ochronić powierzony majątek były używane już w starożytności. Już w tych czasach twórcy prototypów kas pancernych prześcigali się w wymyślaniu jak najskuteczniejszych systemów ryglowania i zabezpieczania wartościowych przedmiotów. Z biegiem lat i wraz z rozwojem techniki pojawiały się coraz wymyślniejsze metody ochrony, jednak podstawowa zasada pozostała niezmienna – najcenniejsze rzeczy muszą być odpowiednio zabezpieczone przed osobami niepowołanymi.

Obecna technologia pozwala na skuteczną ochronę niemal dowolnych przedmiotów. Sejfy różnią się między sobą klasą odporności na włamanie, niektóre gwarantują zabezpieczenie przed ogniem i wilgocią. Poziom ochrony różni się w zależności od klasy, jednak każda ze skrytek stanowi poważną przeszkodę, dzięki czemu użytkownik sejfu nie musi martwić się o pozostawione w nim przedmioty. Wszystkie sejfy posiadają odpowiednie certyfikaty poświadczające ich wytrzymałość na różne czynniki.

Szeroka oferta sejfów

Sejfy które oferujemy zapewniają mechaniczne zabezpieczenie przedmiotów i danych. Wśród nich znajdą Państwo:

  • sejfy
  • kasy pancerne
  • sejfy ognioodporne
  • sejfy do przechowywania nośników magnetycznych
  • sejfy do dokumentacji tajnej i poufnej
  • szafki kartotekowe
  • systemy regałów magazynowych
  • kasetki na pieniądze
  • szafy ubraniowe
  • multisejfy

W ramach działalności firmy sprzedajemy również sejfy powystawowe i poleasingowe. Są one poddawane ścisłej kontroli działania i renowacji, jeśli jest ona konieczna. Pokrywamy je nowym lakierem, dzięki czemu wyglądem nie odbiegają od fabrycznie nowych.

Dla Klientów którzy pasjonują się antykami – mamy specjalną oferte. Zajmujemy się renowacją i sprzedażą zabytkowych kas pancernych. Sejfy te pokazują kunszt rzemieślników z przełomu XIX i XX wieku. Naszym zadaniem jest przywrócenie dawnego piękna tych zabezpieczeń i zadbanie o najwyższą satysfakcję każdego wielbiciela antycznych przedmiotów.

Sejfy do różnych zastosowań

Nasze sejfy doskonale odnajdą się w wielu sytuacjach wymagających najwyższej ochrony powierzonych dokumentów czy danych. Każdy ze sprzedawanych przez nas produktów cechuje się innymi właściwościami, znajdują się one także w różnych klasach zabezpieczeń. Znaczna część oferowanych sejfów jest ognioodporna oraz odporna na działanie wody. Sejfy stanowią również wysoką ochronę przed włamaniem, dobrze zabezpieczają powierzone przedmioty nawet w przypadku próby rozwiercenia zamka lub forsowania drzwi.

Sejfy dobrze sprawdzą się jako ochrona ważnych dokumentów, pieniędzy, wartościowych przedmiotów, akt i innych cennych, wymagających zabezpieczenia rzeczy. W ofercie skierowanej do działów informatycznych mamy również specjalistyczne sejfy do ochrony nośników magnetycznych i przechowywanych na nich wszelkich danych. Sejfy tego typu zapewniają ochronę przed ogniem i wilgocią, a nawet groźnym dla zapisanych danych polem magnetycznym. Dzięki temu powierzone nośniki są całkowicie chronione przed wszelkimi zagrożeniami i nie są narażone na uszkodzenia.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.